Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

Новини

Методична тема: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ.
Посилання на презентацію: https://drive.google.com/file/d/1h-Uo6Ahf95nEh48U9z2cywSyzQ6xnbxU/view

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
Сучасний формат представлення досвіду, креативність та оригінальність зацікавили присутніх та сприяли обміну кращими ідеями.
Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, йти вперед, розвиватися та досягати успіхів у своїй професійній діяльності !

Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога (доповідь заступника директора Дзюбини О.А.).
Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої системної самостійної роботи, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення особистості, задоволення власних інтересів й об’єктивних потреб освітнього закладу.
Ознайомлення з творчими звітами педагогічних працівників про їхню роботу протягом між атестаційного періоду. Цей обмін досвідом став цінною можливістю для колег обмінятися ідеями та надихнутися новими підходами. Після кожного звіту відбувалося голосування педагогічної ради щодо результатів атестації.
Директор школи Павук Галина Іванівна у своєму виступі «Атестація – це шлях до постійного удосконалення та саморозвитку педагогічних працівників» наголосила, що атестація проводиться з метою стимулювання безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогів, зростання їхньої майстерності, розвитку творчої ініціативи та підвищення престижу педагогічної праці. Відзначила, що виступи педагогів, які атестуються, продемонстрували їхнє прагнення до постійного навчання та творчого підходу до роботи.
Хто сумує – перестати!
Хто хворіє – здоровим стати!
Хто в дорозі – повернутись!
Тим хто плаче – посміхнутись!
Хто слабкий – тим сильним стати!
Хто щасливий – так тримати!

Проблема над якою працює вчитель: «Розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами (ООП)»
Презентація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1bOk4y_jJ68ipKJpK9RUi2BUXQwoUemXZ/edit#slide=id.p1

Проблема, над якою працюю :“ Розвиток рухових якостей на уроках фізичної культури, як складова фізичного розвитку учнів та зміцнення їх здоров'я ”
Презентація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/15Kaohxk3nvjlKYt_LJK7yqqSVdriNVT6/edit#slide=id.p3

Проблема, над якою працюю: Впровадження елементів інноваційних технологій на уроках англійської мови.
Презентація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1YXorYwTisOJV2p8XgS1Ev-6Tn_Qum81s/edit#slide=id.p4

Проблема над якою працює вчитель: Використання інтерактивних методів і прийомів на уроках в початковій школі.
Презентація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1Lharw9A4vjQHOV6X10KUctelgiGaC7bS/edit#slide=id.p7

Тема ,над якою працює вчитель: ”Навчання дітей в процесі гри ".
Презентація за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/14NEGCIoVPzzQ09Q_Q85XaW3oQXVbGPfy/edit#slide=id.p1

Науково-методична проблема: Ігрові форми діяльності учнів як один із методів активізації навчально-виховного процесу з фізики.
Посилання на презентацію: https://docs.google.com/presentation/d/1hh6DMZDDyW4cytF_E4V-339Rfw-WEoE4/edit#slide=id.p4

Сьогодні, здобувачі освіти Бортківського ЗЗСО І-ІІ ст., переглядали ряд відео на теми: "Безпечна прогулянка в період війни", правила поведінки під час весняних канікул, а також прослухали роз'яснювальний матеріал щодо запобігання виникненню пожеж упродовж пожежонебезпечного періоду.

20 березня, наш заклад освіти відвідали працівники Золочівського районного відділу Державної установи "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" . Учні старших класів прослухали, а також переглянули матеріал щодо різноманітних інфекційних захворювань.

Сьогодні у Бортківському ЗЗСО відбувся відкритий урок: "Навчання учнів у процесі гри". Відкритий урок провела вчителька 1 класу Семеряк Зіновія Петрівна. У грі розкривається перед дітьми світ, творчі можливості особистості. Без гри не може бути повноцінного дитячого розвитку.

Постійно дотримуйся правил дорожнього руху особливо в умовах поганої видимості! Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Потурбуйся, щоб в умовах поганої видимості, ваш одяг/взуття/аксесуари були оснащенні світловідбивачами.
В умовах воєнного стану, якщо вас відпустили батьки погуляти не далеко біля дому, то не затримуйся до темряви на вулиці! Повертайся додому завчасно, щоб не накликати нещасний випадок та не потрапити до криміногенних небезпек.Під час прогулянок ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ гуляти за межами села та далеко відходити від своїх домівок.
Не чіпай безпритульних/чужих/диких тварин. Спілкування з ними може призводити до нещасних випадків.
Контролюйте своє життя “онлайн”!!! Не виставляйте на своїх сторінках незрозумілі фото, які б привертали зайву негативну увагу; додавайте “у друзі” лише перевірених людей, яких ви точно знаєте в реальному житті; в умовах воєнного стану НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ в онлайн-середовищі: хизування гарними умовами життя, новими речами, фотографувати стратегічні/цивільні об’єктів та опубліковувати їх у мережі, фотографувати та знімати на відео рух військової техніки, військових і опубліковувати їх у мережі; розповідати по телефону в месенджерах “де прилетіло”, “куди прилетіло”, розміщення та локації військових.
ЗНАЙ, що булінг та кібербулінг — це насилля, яке карається Законом України!
Не грайся з вогнем у приміщенні та на природі, обережно поводься із легкозаймистими предметами/речовинами. Будь обережний з газом та газовою плитою!
Будь обережним під час користування обігрівачами. Не залишай їх без нагляду, тримай подалі від меблів (1м), не використовуй не справні та не суши на них речі!
Будь обережний з електроприладами. Не торкайся оголених проводів, не користуйся пошкодженими розетками та не експлуатуй несправні електроприлади. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
Особливо будь обережним, коли вимикають світло! Не залишай без нагляду увімкнені електроприлади!!! Коли раптом зникло світло — повідом батьків та проконтролюй, щоб уся електрика будинку була переведена у безпечний режим (вимкнути з розетки). Після відновлення електропостачання не вмикай одразу усі прилади в мережу — це може призвести до перенавантаження мережі, пожежі, замикання.
Під час відсутності електроенергії тривалий проміжок часу, вмій правильно користуватися ліхтарем та свічкою. Пам’ятай, що свічка — це джерело відкритого вогню в будинку і необережне поводження із нею може спричинити пожежу, гарячий віск при контакті із шкірою інколи може викликати опік. Встановлюйте свічки на спеціальних підсвічниках , на твердіх і не хиткій поверхні, подалі від штор, паперу, килимів, одягу, волосся та інших легкозаймистих матеріалів та речовин
Турбуйтесь про довкілля у якому ви живете! Не викидайте де інде сміття, прибирайте свої угіддя безпечно та правильно, не завдаючи шкоди довкіллю.
Пам’ятайте, що перелітні птахи вже прилетіли і у високій траві, і на луках, і в болотах вони вже гніздяться — НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПАЛІТЬ СУХОСТІЙ ТРАВ І ГОВОРІТЬ ПРО ЦЕ ДОРОСЛИМ!!! Мінімум ви обійдетесь штрафом, максимум — знищуєте родючий грунт, цінні й рідкісні види рослин й тварин, а також створюється загроза забрудненення повітря отруйним чадним газом та ризик підпалу с/г угідь, лісів і т.д.
Під час планування часу на канікулах, враховуйте дію комендантської години! Пам’ятайте, що за порушення правил поведінки під час комендантської години, ви можете бути притягнуті до штрафних покарань.
Не забувай про безпеку життя, коли опиняєшся в автономній ситуації (сам(-а) вдома). Пам’ятай, що злочинцем може бути не тільки чоловік, а й жінка, дівчина, підліток, ровесник твій і навіть людина похилого віку. Нікому не розповідай про те, що і де вдома лежить; не розповідай про майбутні плани та поїздки; не вихваляйся та не хизуйся майном, дорогими речами, грошами; нікому не повідомляй місця зберігання своїх цінних документів чи ключів від будинку.
Дотримуйся правил безпеки біля водойм на весні. Лід майже розтав! Не ходіть біля вогких берегів - вони обвалюються і є дуже крихкими! А при нещасних випадках дія холодної води на організм тобі вже відома (а вода — дуже холодна!) Вода помилок не пробачає! БЕЗ ДОРОСЛИХ ДО ВОДОЙМ НЕ ПІДХОДИТИ!!!
Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
Не забувайте про правила безпечної поведінки під час артобстрілів та коли чуєте повітряну тривогу! Здоров’я та безпека - перш за все!
Пам’ятайте про правила поведінки під час пандемії Covid-19. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Не забувайте про часте миття рук з милом та перебування в громадських місцях у масках.
Пам’ятайте, що війна ще не завершилась. Тиша та спокій у нашому селі - це Божа милість та робота наших хлопців на передовій. Тому, давайте робити добрі, обдумані та корисні справи разом, щоб наближати перемогу та мир на наші землі.
Нехай Господь вас усіх оберігає! Нехай весняні канікули будуть мирними!
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Весняні канікули тривають з 27.03.2023 по 02.04.2023 р. До занять приступаємо 03.04.2023.
Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Контролюйте й своє онлайн-життя у мережі, показуйте позитивний приклад для дітей та дотримуйтесь УСІ правил цифрового етикету. Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні до користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті Вашої дитини. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!
Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте їй, що війна триває, нагадайте про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.
Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
Не допускайте, щоб Ваші діти були учасниками злочину, зловживали алкоголем, цигарками та іншими шкідливими для здоров’я речовинами.
Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку перебування біля старих та аварійних будівель, погрібів, підвалів. Статистика зниклих безвісти дітей та дорослих у період війни, на жаль, не зменшилась.
Не дозволяйте відходити далеко від будинку, особливо за межі села
Забороніть ходити до водойм без вас!!! Це небезпечно! А інколи і востанне.
Не забувайте про заходи безпеки в умовах епідемії грипу та застуди, пандемії Covid-19 та про правила особистої гігієни.
10. Будьте взірцем для ваших дітей завжди!!! Виховуйте також у них бережне ставлення до довкілля. Ви вже знаєте, що перелітні птахи вже прилетіли і у високій траві, і на луках, і в болотах вони вже гніздяться — НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПАЛІТЬ СУХОСТІЙ ТРАВ І ГОВОРІТЬ ПРО ЦЕ іншим людям!!! Мінімум можна обійдетись штрафом, максимум — знищиться родючий грунт, цінні й рідкісні види рослин й тварин, а також створюється загроза забрудненення повітря отруйним чадним газом та ризик підпалу с/г угідь, лісів і т.д. Сьогодні війна і так негативно вплинула на екологічний стан нашої країни.
Збережіть життя та здоров’я Ваших дітей! І нехай ці канікули принесуть лише радість! Миру, щастя та здоров’я вам та вашим родинам!
Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

У Бортківському ЗЗСО І-ІІ ст. відзначили 211 річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка - видатного поета, художника, прозаїка, громадського діяча і символа української нації. Його пророчі слова і сьогодні відлунюють у нашій дійсності, додаючи сили, віри та впевненості.
Шевченкове слово народилося на ґрунті поневолення, але проростало Свободою. У кожному «Борітеся – поборете!» б’ється наш незламний Дух. У кожному «Не дай спати ходячому» – заклик діяти, не миритися з несправедливістю, будувати майбутнє. Це не лише данина пам’яті великому митцеві, а й нагадування про відповідальність кожного з нас перед Україною.
Переглянувши відео презентацію «Цікаво про Шевченка», учні мали змогу дізнатися багато нових і цікавих фактів про поета, про які не пишуть у підручниках, потім взяли участь у вікторині «Чи знаєш ти Шевченка?» Також учні початкових і старших класів декламували улюблені твори митця. Бо слово Шевченка — як зброя, як промінь свободи, що й досі веде нас вперед.
Читаймо Шевченка, відчуваймо Шевченка, живімо по-Шевченківські – гідно, вільно, незламно.

Старшокласники Бортківського ЗЗСО І-ІІ ст. мали можливість переглянути документальне відео про перші дні російської окупації Криму, у якому побачили сміливих громадян України, які намагалися боротися з російськими спецслужбами і боронити свою рідну землю від "зелених чоловічків".
Честь усім українським військовослужбовцям та курсантам, які не зрадили присязі, усім громадянам України, хто усі ці роки чекає на визволення та допомагає у цьому процесі Силам безпеки та оборони України.
Крим - це Україна! Чекаємо Крим додому!!!

«Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю». О. Вишня.
Щороку, 9 березня, українці у всьому світі вшановують пам'ять Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. Своїм життям та творчістю митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки - України.
Пройшло 211 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.
У нашому закладі освіти діти взяли участь у грі "Факти чи фейки про Кобзаря". Щось нове та цікаве учні дізналися про нашого найбільшого українського поета. Пам'ятаймо про "скелю українського духу" і не забуваймо Шевченкове «Борітеся – поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» – для кожного має і сьогодні сенс. Ми обов’язково поборемо! Адже правда на нашому боці!

Оголошується Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2025 присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щороку 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.
-Головна мета Конкурсу – привернути увагу суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.
-Основні завдання Конкурсу:
-акцентування уваги дітей та молоді, як майбутніх працівників, на професійних небезпеках та ризиках;
-формування їхньої свідомої позиції щодо забезпечення власної безпеки та безпеки оточення;
-профілактика виробничого травматизму та профзахворювань через залучення до творчості дітей та їхніх батьків, формування високої культури безпеки праці в суспільстві;
-активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості;
-виявлення та підтримка талановитої молоді.
-Конкурс проводиться у два етапи:
І етап – відбіркові регіональні тури: січень – березень (до 15 березня);
ІІ етап – фінальний тур та оголошення переможців: квітень.
-Вимоги до малюнків.
-На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.
-Розмір роботи: формат А-3.
-Роботи не оформлювати рамкою, наклейками тощо.
-Малюнки учасників конкурсу можуть залучатися до міжнародних виставок та аукціонів.
-На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо (або наклеїти етикетку з надрукованим текстом) українською мовою:
-назву роботи (українською та англійською мовами);
прізвище, ім’я, по батькові (українською та англійською мовами) та дату народження автора;
-місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронну адресу;
назву закладу освіти;
-прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон керівника.
сферу діяльності батьків;
-вказати, що робота надсилається на XIV Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2025.

Toggle chat